ЦІКАВИНКИ НА УРОКАХ

Сторінка для гумору, цікавинок та дивовижних фактів з галузі інформатики

Натискати на очі, ніс, рот та тіло. Інколи буває дуже весело :)

Сайт з оптичними ілюзіями. 
Там є таке зображення та багато інших

Віртуальний музей ІНФОРМАТИКИ

_______________

Мультик про Настуню і комп'ютерДіти люблять проводити багато часу за комп'ютером. Їм подобається дивитися он-лайн веселі мультики, цікаві казки про пригоди та захоплюючі мандри іншими світами. Дітлахи уже звикли мандрувати з допомогою комп'ютера і забули, що веселой цікаво провести час можна і на природі, подорожуючи рідним краєм.
Повчальний мультик українською мовою "Настуня і комп'ютер" прийде на допомогу усім батькам, чиїх дітей неможливо відірвати від екрану комп'ютера. Якщо перегляд анімації, мультиків та інших цікавих сюжетів по комп'ютеру, ноутбуці, або на  iPhone займає багато вільного часу дитини - запропонуйте малюкові подивитися мультик українською мовою про Настуню. Мультфільм допоможе дітям усвідомити, що зловживати надмірним переглядом аніме та повчальних казок не можна.

CARTOONMAKER - КОНСТРУКТОР МУЛЬТИКІВ І КОМІКСІВ

CartoonMaker - Конструктор мультиків і коміксів

А давайте дамо дітям можливість самим конструювати мультфільми!
Вісім простих кроків - і мультфільм готовий. Зробіть свій перший мультфільм за 20 хвилин з допомогою Конструктора мультиків і коміксів!
З новим диском серії "Конструктор мультиків і коміксів" ваша дитина зможе зануритися в чудовий світ мультиплікації. Його чекає захоплююче заняття - створення мультфільмів і коміксів власними руками. А поведуть його в цю подорож добре знайомі й улюблені персонажі: барон Мюнхгаузен, Робін Гуд, король Артур, Сейлормун, Громозека та інші. У розпорядженні юного Діснея знаходяться десятки барвистих фонів, більше 150 анімацій, безліч об'єктів, звукових і відеоефектів. Дитині залишається лише придумати сюжет, розмістити акторів, задати їм руху - і мультик готовий! А ще можна створити справжній комікс, який можна роздрукувати і показати всім бажаючим!
З даним диском ваша дитина зможе розвинути фантазію і творче мислення.
"Конструктор мультфільмів і коміксів" не дасть нудьгувати вашій дитині ні хвилини!
Особливості продукту:
• 30 фонів і 15 улюблених героїв.
• 150 забавних анімацій.
• 100 предметів і декорацій.
• Понад 200 звукових ефектів.
• Озвучування персонажів своїм голосом.
• Друк будь-якого кадру.
• Створення титрів.
• Експорт в avi-формат.
• Створення та друк коміксів.

Немає коментарів:

Дописати коментар