субота, 19 березня 2016 р.

Padlet - мережевий сервіс для створення електронної стіни

Шановні колеги та коліжанки!

Свого часу я вже звертала увагу колег на мережевий сервіс WikiWall, який дозволяє будь якому користувачеві Інтернету досить швидко створити оригінальний мультимедійний продукт. Усталеної назви для цього інтернет-продукту не існує, але в більшості випадків його прийнято називати "стіною", зважаючи на поширеність подібної назви на персональних сторінках користувачів в соціальних мережах.  Мережевий сервіс Padlet   призначений для створення електронної "стіни", є достатньо популярним, як в країнах Західної Європи, так і в країнах Північної Америки. З високою ефективністю у навчанні його застосовують не тільки шкільні вчителі, але й викладачі вищих навчальних закладів.

В чому ж полягає перевага сервісу Padlet в порівнянні з аналогічним сервісом, наприклад WikiWall? Принципи роботи подібних сервісів майже однакова, але відмінність полягає в окремих нюансах. Перша перевага - декілька режимів існування створеного вами продукту. Ви можете створювати стіну тільки для себе, або ж надати доступ до стіни окремим користувачам. За вашим бажанням стіна стане доступною для всіх користувачів Інтернету. Друга перевага - багатофункціональність управління й редагування продукту. Користувач може змінювати майже все, починаючи від стилю шрифту, й закінчуючи фоном самої стіни. Стіна може стати навіть сховищем для файлів.

Методичних варіантів використання цього сервісу в процесі навчання історії може бути рівно стільки ж, скільки завдань вчитель поставить перед собою й своїми учнями. Якщо у вас є можливість використовувати проектор на уроці, попередньо ви можете створити стіну, як мультимедійний опорний конспект. Створення стіни учнем - оригінальний варіант виконання домашнього завдання. Найкраще ж, цей сервіс підходить для організації кооперативної діяльності учнів, як на уроці, так й в позаурочний час. Пропоную провести мозковий штурм з цього питання. Просто перейдіть за посиланням й двічі клікніть в будь якому місці стіни та залиште свою думку: мозковий штурм

#яким я бачу своє майбутнє... (мрії про майбутє моїх учнів)

НАША "ЗІРКА" - Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер- 2015"

ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ!!! 



Квест для знавців інформатики

Ми чекаємо тебе! 

Приєднуйся до нашого блогу!

Подорожуй із головними героями та стань тлумачем тайних знань!
Зареєструйся до 8 квітня 2016 року

 

четвер, 10 березня 2016 р.

Сучасний термін перевірки читання Вашого тексту на сайтах

! Вчителям інформатики, які мають персональний сайт - Вам буде цікаво перевірити нудоту (тошноту рос.) (без стоп слів) сторінок Вашого сайту. 

Це не помилка, а сучасний термін перевірки читання Вашого тексту на сайтах; цей показник не повинен перевищувати 4 відсотки.

Якщо цікаво, що це таке, заходимо на цю страніцу.

А якщо хочете перевірити нудоту, то Вам тут почитати треба. :)

Інтернет і ми


На допомогу вчителю інформатики

Цікавий для вчителя 

сайт з презентаціями для уроків 7 клас


Google создала поисковик для детей

Kiddle не отображает в результатах поиска сайты со "взрослым" содержанием
Компания Google создала поисковик для детей под названием Kiddle, которая фильтрует и отсеивает в результатах поиска сайты для взрослых.
Поисковые запросы в Kiddle отображаются особым образом. Сначала идут детские сайты, затем на экран выводятся взрослые сайты, безопасные для детей, и с информацией, которая будет понятна ребенку. Подборки проверяются авторами Kiddle.

Пока, к сожалению, этот поисковик не имеет возможности поиска на украинском и русском языках :( Источник